+48 722 444 830, kontakt@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagramlinked in
(Symbol 1/DRA/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMińsk Mazowiecki,
#DRAGON działka inwestycyjna

Na sprzedaż działka na obrzeżach miasta Mińsk Mazowiecki. O wielkości 5 ha. Działka z przeznaczeniem pod działalność produkcyjną , bazy, magazyny, hurtownie i rzemiosło produkcyjne. z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej  w części przyległej do drogi krajowej nr 92. na głębokość 90 m.

w terenie zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych dla otoczenia w dalszej części nieruchomości na głębokość 90 m. 

dalsza część nieruchomości na głębokość 50m przeznaczona jest na tereny upraw rolnych.

pozostałość nieruchomości znajduje się poza opracowaniem planu i zgodnie z ewidencja gruntów stanowi użytki rolne

przy granicy z droga planuje sie drogę zbiorcza dla ruchu lokalnego

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1/DRA/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Mińsk Mazowiecki
Kod pocztowy
05-300
Powierzchnia działki
50 000, 00 m²
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 736977400

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę