+48 722 444 830, kontakt@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagramlinked in
(Symbol 1/DRA/OOS) HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻRzeszów, okolice
Ośrodek

Do sprzedania piękny ośrodek niedaleko Rzeszowa. Historia sięga 1820 roku. Budynek nadaje się do adaptacji na dom spokojnej starości. Możliwość wydzielenia około 20 pokoi 2 osobowych. Przy niewielkich nakładach finansowych. W piwnicy budynku znajduje się żydowska studnia z naturalną wodą głębinową. Istnieje możliwość zrobienia komory solnej oraz sauny. Istniej e możliwość kupna dodatkowego obiektu i zrobienia tam okólo 40 pokoi . jest także możliwość uzgodnienia z restauracją obok dowożenia kateringu. Co po likwidacji kuchni w lokalu daje dodatkową przestrzeń do adaptacji. 
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! Lubimy rozmawiać.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1/DRA/OOS
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 500 000, 00 PLN
Cena w EURO
577 220, 57 €
Kraj
POLSKA
Miejscowość
Rzeszów
Dzielnica - osiedle
okolice
Powierzchnia działki
1 338, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
793, 00 m²
Rodzaj budynku
INNY
Standard
BARDZO DOBRY
Umeblowanie
NA ŻYCZENIE
Podpiwniczenie /piwnica
PODPIWNICZONY
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Dotychczasowe użytkowanie
REKREACYJNO-TURYSTYCZNE
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 736977400

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę