+48 722 444 830, info@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagram
(Symbol 2/DRA/OOS) HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻRzeszów, Słocina
Hotel, restauracja, siłownia, klub fitness - Rzeszów
Obiekt położony w samym sercu miasta wojewódzkiego Rzeszowa,notującego wysoki wzrost potencjału inwestycyjnego, położony jest w odległości 4 kilometrów od Centrum miasta i 10 kilometrów od autostrady A4. Nieruchomość posiada łączną powierzchnie wynoszącą 9917 mkw, na co składają się między innymi dwa połączone budynki o przeznaczeniu hotelowo - restauracyjno - rekreacyjnym. 

Funkcjonalnie budynek główny składa się z trzech podstawowych części : klubu fitness z siłownią , kortami do gry w squasha oraz zapleczem socjalnym, częścią restauracyjną, salą konferencyjną/ bankietową oraz budynkiem hotelu wraz z recepcja. Obiekt wykonano metoda budownictwa tradycyjnego, budynek parterowy bez podpiwniczenia z dwuspadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Powierzchnia użytkowa wynosi 2493 .02 mkw. Odebrany do użytkowania w 2004 roku.

Drugi budynek pełni funkcje hotelową.  Hotel posiada 24 pokoje o najwyższym standardzie, wyposażone nowocześnie, w sejfy, lodówki, telewizory LCD, wygodne łóżka jedno i dwuosobowe oraz w kabiny prysznicowe i ekskluzywną ceramikę łazienkową. 
Obydwa obiekty połączone łącznikiem wykonanym w technice ceramiczno - drewnianej. Powierzchnia użytkowa to 879.90 mkw . Nieruchomość uzbrojona w sieć wodno - kanalizacyjna , elektryczna , gazowa i teletechniczna. Powierzchnia użytkowa łączna wynosi 3272.92 mkw . Działka zagospodarowana efektywnie z parkingiem ,terenami zielonymi, chodnikami . Sąsiedztwo nieuciążliwe. Stopień zużycia technicznego i funkcjonalnego budynku umiarkowany.

ROI ((Return on Investment) ) - zwrot z inwestycji wynosi 9%. (część restauracyjna wynajęta, pozostałe części obiektu będą wynajmowane od marca 2020)

Działalność prowadzona w obiekcie ma charakter usług luksusowych o ustalonej renomie w mieście .Zmiana sposobu przeznaczenia na inne formy działalności biznesowej pozostaje otwarta i podlega wizji własnej nabywcy.

Oferta godna uwagi?  W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 

 

 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
2/DRA/OOS
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
22.08.2019
Kraj
POLSKA
Województwo
PODKARPACKIE
Powiat
Rzeszów
Miejscowość
Rzeszów
Kod pocztowy
35-328
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
Słocina
Ulica
Paderewskiego
Nr domu
124A
Nr działki
2063/2, 2062/2;
Położenie
MIASTO
Budynki w sąsiedztwie
WOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia całkowita
3 272, 92 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj obiektu
TURYSTYCZNO - HOTELOWY
Rodzaj budynku
DWOREK - PAŁAC
Droga dojazdowa
CICHA ULICA, LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Piętro
parter
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Klimatyzacja
Wentylacja
Internet
Czy jest KW
Licznik prądu
Wodomierz
Parking strzeżony
Ogródek
Sauna
Instalacja przeciwpożarowa
Dotychczasowe użytkowanie
REKREACYJNO-TURYSTYCZNE
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 722444830

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę