+48 722 444 830, info@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagram
(Symbol 5/DRA/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻTyczyn,
Działki gwarantujące ciszę i spokój - 25-29 ar w Tyczynie k .Rzeszowa + WZ

Jeśli szukasz działki inwestycyjnej, z szybką komunikacją do Rzeszowa to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Z jednej strony cisza i spokój  miasta Tyczyn, z drugiej – szybko rozwijająca się okolica, dzięki której na tej nieruchomości nigdy nie stracisz. Kilka minut jazdy samochodem od centrum Rzeszowa. Ten niewielki dystans sprawia, że możesz rozkoszować się bliskością natury, nie rezygnując z z udogodnień.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 171,8 arów (wraz działką pod drogę dojazdową), składa się z 6 działek ( od 25 do 29 arów/działka) . Do sprzedania są działki o numerach: 822/8, 822/9, 822/10, 822/11, 822/12, 822/13 oraz udział w drodze na działkach: 822/5 i 822/6. Usytuowane w otoczeniu luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i uroczego zagajnika. Działka ma potencjał, zarówno w kwestii budowy domu jak i zainwestowania w teren np. pod budowę osiedla domków jednorodzinnych / szeregowych! . Na jednej działce można postawić 3 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Działki są zlokalizowane przy ul. Polnej w Tycznie, do której zjeżdża się bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 878 (Rzeszów > Dynów). Prąd, woda , kanalizacja, gaz na działce. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Możliwa sprzedaż wszystkich lub każdej osobno wraz z udziałem w drodze.

Każda z działek posiada osobne warunki zabudowy pod budownictwo szeregowo jednorodzinne (na jednej działce 3x szeregówki do 3 kondygnacji) z możliwością przepisania WZ na nowego właściciela.

Stopa zwrotu (ROI) z inwestycji, zlokalizowanej w tej szybko rozwijającej się okolicy, z pewnością będzie wyższa od standardowej.

Umów się na obejrzenie działki, zanim zrobi to ktoś inny! Ta nieruchomość stanowi interesującą ofertę inwestycyjną w atrakcyjnej cenie. Sprawdź sam! Zadzwoń.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5/DRA/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
01.10.2019
Cena cena w innych walutach
412 500, 00 PLN
Stara cena
2 834 700, 00 PLN
Cena w EURO
642 525, 00 €
Cena za m2
165, 00 PLN
Cena za m2 w EURO
257, 01 €
Kraj
POLSKA
Województwo
PODKARPACKIE
Powiat
rzeszowski
Gmina
Tyczyn
Miejscowość
Tyczyn
Ulica
Polna
Nr działki
822/8, 822/9, 822/10, 822/11, 822/12, 822/13
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK, SEGMENTOWA
Posiada warunki zabudowy
Położenie
MIASTO
Budynki w sąsiedztwie
WOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki
2 500, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Zagospodarowanie działki
KRZEWY I DRZEWA
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA, BUDOWLANO-ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
UDZIAŁ
Wartość udziału w działce
1/2
Droga dojazdowa
CICHA ULICA, LOKALNA DROGA, ASFALTOWA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 722444830

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę