+48 722 444 830, info@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagram
(Symbol 7/DRA/OGS) PRZEMYSŁOWE na SPRZEDAŻStalowa Wola,
# DRAGON AGENCY Działka budowę budynku handlowo-usługowego lub myjnię

Informacje ogólne o nieruchomości.

Działka gruntowa niezabudowana numer ewidencyjny 2743/74 posiada powierzchnię 0,5558 ha, w tym oznaczona symbolem B – 0,4922 ha oraz Ba – 0,0636 ha, zlokalizowana w Stalowej Woli, obręb 0003 Centrum. Działka posiada dostęp do energii elektrycznej, kanalizacji, wody, gazu – klient jest w posiadaniu stosownych oświadczeń i zapewnień wydanych przez zarządców mediów.

Zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na temat nieruchomości.

Działka gruntowa 2743/74 oznaczona jest na mapie planu zagospodarowania przestrzennego symbolem 9KS.
Zgodnie z Uchwałą Nr VII/73/07 Rady Miejskiej w Stalowej Woli z dnia 30 marca 2007 roku w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy osiedlem Śródmieście a Elektrownią w Stalowej Woli, na terenach oznaczonych symbolem 9KS, dopuszcza się wprowadzenie funkcji towarzyszącej z zakresu usług nieuciążliwych, nakazuje się lokalizowanie obiektów kubaturowych o parametrach: budynki usługowe do dwóch kondygnacji. Jak również uzgodnienia zezwalające na lokalizację budynku handlowo usługowego.

Informacje o lokalizacji sklepów spożywczych na terenie miasta Stalowa Wola.

Stalowa Wola to miasto zlokalizowane w północnej części województwa podkarpackiego. Jest to duży ośrodek przemysłowy, który zamieszkuje około 70 tys. mieszkańców. Przez Stalową Wolę prowadzi szlak komunikacyjny z południa na północ drogą krajową nr 77.
W Stalowej Woli funkcjonuje wiele sklepów spożywczych o powierzchni ponad 500 m2 zlokalizowanych w różnych częściach miasta.
Nie ma natomiast sklepu spożywczego o powierzchni ponad 500 m2 zlokalizowanego w południowej części miasta.

Opis sąsiedztwa nieruchomości.

Proponowana nieruchomość zlokalizowana jest się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 77 Sandomierz – Przemyśl, na trasie wylotowej ze Stalowej Woli w kierunku miejscowości Nisko (wjazd na nieruchomość zapewniają dwa zjazdy prawo i lewoskrętne z drogi krajowej).
Nieruchomość jest zlokalizowana na osiedlu Energetyków w sąsiedztwie budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W niewielkiej odległości znajduje się osiedle domków jednorodzinnych Hutnik I, Hutnik II, Swoły, Malce (osiedla te zamieszkuje około 3 tys. mieszkańców).
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
7/DRA/OGS
Rodzaj nieruchomości
PRZEMYSŁOWE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
05.10.2019
Cena cena w innych walutach
1 250 000, 00 PLN
Stara cena
1 300 000, 00 PLN
Cena w EURO
288 610, 28 €
Cena za m2
224, 90 PLN
Cena za m2 w EURO
51, 93 €
Kraj
POLSKA
Województwo
PODKARPACKIE
Gmina
Stalowa Wola
Miejscowość
Stalowa Wola
Ulica
Energetyków
Nr działki
2743/74
Obręb geodezyjny
0003
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Powierzchnia działki
5 558, 00 m2
Rodzaj działki
PRZEMYSŁOWA, INWESTYCYJNA, USŁUGOWA, BUDOWLANA, RZEMIEŚLNICZA, BUDOWLANO-RZEMIEŚLNICZA, STREFA EKONOMICZNA, INNA
Forma własności działki
UŻYTKOWANIE
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA - SZUTROWA
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 722444830

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę