+48 722 444 830, info@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagramlinked in
(Symbol 15/DRA/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPogórska Wola,
Piękna, duża działka pachnąca lasem...
Pragnę zaprezentować państwu niesamowitą nieruchomość,znajdującą się w Pogórskiej Woli ( powiat tarnowski, gmina Skrzyszów) .
Jest ona ulokowana 8 km od Drogi Krajowej 94, między Tarnowem, a Dębicą na południowy wschód.
Prezentowana działka o numerze 670/2 kształtem zbliżona jest do prostokąta i ma powierzchnię 52 ary. Nieruchomość nie posiada na sobie żadnych obciążeń hipotecznych.
Media do przyłączenia z sąsiednich działkach, brak zabudowy,co daje możliwości zagospodarowania tego miejsca w dowolny sposób.
Jest to doskonała okolica dla osób potrzebujących ukojenia oraz przyjaznej sąsiedzkiej atmosfery.
Na działce rośnie kilka brzózek, urozmaicając wyobraźnie, dając odpoczynek od codziennych obowiązków.
Wymarzona działka dla ludzi, którzy szukają swojego azylu w malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.
Dojazd drogą utwardzoną położoną, ok 150 metrów od głównej drogi asfaltowej (działka znajduje się w drugiej linii zabudowy )

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę w tym uroczym zakątku.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
15/DRA/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
01.12.2019
Cena cena w innych walutach
230 000, 00 PLN
Cena w EURO
53 196, 41 €
Cena za m2
44, 23 PLN
Cena za m2 w EURO
10, 23 €
Kraj
POLSKA
Gmina
Skrzyszów
Miejscowość
Pogórska Wola
Nr działki
670/2
Powierzchnia działki
5 200, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
55, 00
Długość działki (mb.)
83, 00
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 722444830

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę