+48 722 444 830, info@dragon-agency.eu język polskijęzyk angielski facebookinstagram
(Symbol 8/DRA/OOS) OBIEKT na SPRZEDAŻRybna,
Obiekt komercyjny k/ Krakowa

Lokalizacja: Rybna, gmina Czernichów

Cena: 349 000,00 PLN netto (+23% VAT)

Powierzchnia: 530 m2

Powierzchnia działki: 1250 m2

Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe: Inne, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Przemysłowo/Produkcyjne, Magazynowe, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne

Rodzaj budynku: Centrum handlowe

Prąd: Tak

Stan budynku: Surowy otwarty

Droga dojazdowa: Asfaltowa

Woda: Tak

Siła: Tak

Gaz: Tak

Dojazd dla TIRów: Tak

Komunikacja: Autobus

Opis nieruchomości: Rozpoczęta budowa obiektu handlowo-usługowego, zlokalizowana w centrum miejscowości Rybna k/Krakowa, w odległości 24 km od Rynku Głównego w Krakowie, 16 km od lotniska Balice, 16 km od autostradowego Węzła Mirowskiego. Obiekt posiada bardzo dobry dojazd, również dla samochodów ciężarowych. Działka ma powierzchnię 12,5 ara, w najszerszym miejscu około 40 m, w najdłuższym około 55 m, wjazd na nią możliwy niezależnie z dwóch ulic. Budynek dwukondygnacyjny, każda kondygnacja ma powierzchnię 265 m2. Budynek zaprojektowany bardzo solidnie pod względem wytrzymałościowym – zarówno drgań (przylega do drogi powiatowej), jak i obciążeniowym (na pietrze projektowana była biblioteka). Przyłącza wody oraz kanalizacji doprowadzone do budynku, pozostałe media dostępne z przylegającej drogi oraz sąsiednich działek. Dokumentacja budowy kompletna i bieżąca. Obiekt nadaje się na działalność handlową (sklepy, specjalistyczny salon), usługową (np. usługi finansowe, usługi medyczne, etc.), nieuciążliwą produkcję.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: p.kowal@dragon-agency.eu

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
8/DRA/OOS
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
349 000, 00 PLN
Cena za m2
658, 49 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
krakowski
Gmina
Czernichów
Miejscowość
Rybna
Położenie
CENTRUM MIASTA
Powierzchnia całkowita
530, 00 m2
Powierzchnia działki
1 250, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj budynku
CENTRUM HANDLOWE
Materiał ścian
PUSTAK CERAMICZNY
Droga dojazdowa
RUCHLIWA ULICA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Piętro
parter
Ilość kondygnacji
2
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Kształt dachu
SKOŚNY
Ogrodzenie
BRAK OGRODZENIA
Czy jest KW
Widok na północ
Widok na południe
Widok na wschód
Stan budynku
SUROWY OTWARTY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Janusz Nosek

Janusz Nosek

Absolwent Politechniki Krakowskiej – studia podyplomowe z szacowania nieruchomości. Posiada licencje zarządcy nieruchomości Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2593. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych, jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Słucha klientów, zna ich potrzeby i rzetelnie reprezentuje ich interesy. Jego sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubi to co robi i ma w sobie dużo determinacji w dążeniu do celu. Sprzedaż daje mu również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych, często trudnych i wymagających. W takich momentach ogromnie się cieszy kiedy swoimi działaniami może komuś pomóc lub coś ułatwić. Jego przepis na sukces to otwartość i sympatia dla ludzi. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i  trudnych transakcji. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą go i daje energię do kolejnych transakcji.


j.nosek@dragon-agency.eu
tel.: 722444830

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę